آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در صرافی کوینکس Coinex به صورت تصویری

میزان کارمزد معاملاتی برای برداشت و سپرده‌گذاری در صرافی کوینکس کاملا متفاوت است. کارمزدهای برداشت در کوینکس با توجه به حجم معاملاتی و شرایط شبکه در زمان‌های متفاوت محاسبه می‌شود. درحال‌حاضر میزان کارمزد برای معاملاتی که حجم کمتر از ۵ میلیون دلار دارند برای taker و maker دو دهم درصد است. برای اینکه سرعت معاملات در همه رمز ارزها بالا باشد، نیاز است تا تعداد کاربران بیشتری در یک صرافی فعالیت نمایند.

تورم وضعیت مالی شما را تضعیف کرده است؟ ۵ راه برای کسب ارز دیجیتال رایگان

در این مطلب بررسی جامعی از صرافی CoinEx ارائه کرده‌ایم تا دریابید که آیا برای اهداف شما مناسب کوکوین ایران ارز دیجیتال است یا خیر. بررسی صرافی کوینکس را با ارزیابی شرایط احراز هویت در این صرافی ادامه می دهیم. البته شما می توانید در مقاله آموزش ثبت نام کوینکس نحوه احراز هویت در این صرافی را به صورت کامل و جامع مشاهده کنید.

در نتیج معامله‌گران همیشه نمی‌توانند مستقیماً از یک رمزارز به ارز دیجیتال دیگر معامله کنند. CoinEx یکی از صرافی‌های پیشرو برای دارایی‌های بیت‌کوین کش است که دسترسی قابل اعتمادی را برای میلیون‌ها مشتری در سراسر جهان فراهم می‌کند. در ویدیو آموزشی بالا سعی شده است به صورت کامل آموزش صرافی کوینکس و نحوه خرید و فروش در بخش معاملات اسپات Coinex را آموزش دهیم.

  • بهتر است قبل از طی کردن مراحل فوق، یک فیلترشکن با آی‌پی‌ ثابت خریداری نمایید.
  • ممکن است شما با چند مورد از این صرافی‌ها آشنایی داشته باشید.
  • به عنوان مثال با توجه به روند بازار و با استفاده از تحلیل های تکنیکال پیش بینی می کنیم قیمت بیت کوین که در حال حاضر 42 هزار دلار است ، به 43 هزار دلار و یا به 41 هزار دلار خواهد رسید.

اگر پشتیبانی پیامکی برای کشور شما در دسترس نیست، برای دریافت کدهای تأیید اعتبار باید از برنامه Google Authenticator استفاده کنید. علاوه بر ۲FA، صرافی همه داده‌ها و اطلاعات را از طریق یک شبکه امن HTTPS منتقل می‌کند. همچنین CoinEx با ذخیره سازی آنها در کیف پول‌های سرد، حداکثر حفاظت را از سرمایه‌های مشتریان خود تضمین می‌کند. تعداد قابل توجهی از خریداران ایرانی رمزارزها، از صرافی‌های خارجی برای خرید و نگه‌داری رمزارزها استفاده می‌کنند و بنابر بررسی‌ها، کوینکس یکی از محبوب‌ترین صرافی خارجی بین کاربران ایرانی‌ است.

  • لیست شدن یک صرافی در سایت معتبر کوین مارکت کپ امتیاز بسیار مهمی محسوب می‌شود و می‌تواند اعتبار مهمی به یک صرافی ببخشد و باعث جذب سرمایه بیشتر شود.
  • اغلب شما عزیزان با این استخر استخراج آشنا هستید و می دانید که یکی از بهترین های جهان است.
  • به این ترتیب صفحه جدیدی باز می‌شود که یکی از بخش‌های آن Security Settings است.
  • اگر کاربر با استفاده از توکن صادر شده توسط CoinEx به نام CET، کارمزد تراکنش را پرداخت کند، ۵۰٪ تخفیف برای کارمزد اعمال می‌شود.
  • از سوی دیگر صرافی های مختلف تحریم های متعددی را علیه کاربران ایرانی وضع می کنند.
  • البته فعالیت در صرافی از داخل ایران با ریسک بسیاری همراه است.

آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در صرافی کوینکس Coinex به صورت تصویری وجود تحریم‌ها هم آتشی تازه بر خرمن این نگرانی‌ها می‌زند و کارها را بیش از پیش، سخت‌ می‌کند. کارمزد برداشت نیز زمانی به حساب شما تعلق می‌گیرد که درصدد برداشت پول فیات یا رمز ارز از حساب کاربری خود در این صرافی باشید. این هزینه که به کارمزد شبکه نیز معروف است، ربطی به صرافی کوینکس نداشته و شبکه ارز دیجیتال مربوطه آن را کسر می‌نماید. این هزینه را در سایر انواع کیف پول ارز دیجیتال اعم از کیف پول نرم افزاری یا کیف پول سخت افزاری نیز در زمان برداشت ملاحظه می‌نمایید. بررسی صرافی کوینکس را با بازار اسپات در این صرافی ادامه می‌دهیم.

نقد و بررسی صرافی کوینکس