آموزش لوله بازکنی+ 4‌‌ روش لوله بازکردن

آموزش لوله بازکنی+ 4‌‌ روش لوله بازکردن

به طوری که با نگاهی به تعداد کارهای انجام شده توسط هر کدام از چاه بازکنی ها و بررسی نظرات مشتریان قبلی آنها، بتوان انتخاب مناسبی را برای کاربران دیگر فراهم لوله بازکنی ارزان تهران کرد. برخی از افراد لوله بازکن با اقداماتی اقدام به رفع بوی بد فاضلاب می کنند. البته برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید عوامل بوجود آورنده ی آن را شناسایی کرد در صورتیکه عامل بوجود آورنده ی بوی بد شناسایی نشود ممکن است به صورت موقت این مشکل برطرف شود و بعد از مدتی دوباره این مشکل بوجود آید. به همین دلیل اولین گام در رفع بوی بد فاضلاب شناسایی عامل بوجود آورنده ی آن می باشد. وارد شدن مو و چربی به داخل فاضلاب، این مواد در شتر گلو بر جداره لوله فاضلاب گیر کرده و منجر به گرفتگی لوله می شود.

  • همچنین در فضاهای بسته به هیچ عنوان از این اسید استفاده نکنید و حتما در و پنجره ها را باز بگذارید چرا که در هنگام استفاده از اسید لوله بازکنی گازی که متصاعد می‌شود نه تنها برای تنفس که برای پوست نیز مشکل آفرین است.
  • چنانچه تمام مراحل شرح داده شده را طی کردید اما به نتیجه ای نرسیدید حتما با تکنسین های لوله بازکنی خزانه بخارایی یا سایر متخصصین برچسب که شماره آنها در صفحات سایت ما درج شده است تماس حاصل کنید.
  • ضمناً شرکت آماده عقد قرارداد با ارگانهای دولتی ، شرکت ها ، هتل ها ، رستوران ها و مجتمع های مسکونی می باشد.
  • از محلول شیمیایی برای لوله هایی که عمر بالایی دارند احتمال پوسیدگی آنها بالاست، توصیه نمی‌شود چرا که باعث خوردگی و تخریب آنها می شود.

7-اگر احساس می کنید نفر درحال گرفتن یا انهدام چیزی است مدام به چرخش ادامه ندهید با حوصله و به آرامی دوباره کابل را بیرون بکشید و سعی کنید این مرحله را تکرار کنید تا زمانی که مواد بیشتری حذف شود. 6-هنگامی که به گرفتگی اصلی رسیدید، شروع به چرخاندن مداوم دسته ی میل لنگ در همان جهت کنید و سپس به آرامی فنر را به عقب بکشید و ببینید آیا شما یک قطعه را گرفتید یا نه. بعد از کشیدن آن، فنر را تمیز کنید تا اثرات گرفتگی در دفعات بعدی را به شما نشان دهد. 3-در مرحله اول تمام موادی مثل مو خرده غذا یا دستمال های مانده یا هر چیز دیگری را که مانع از آن است که فنر به راه خود بیفتد را حذف کنید.

فنر لوله بازکنی بهترین راه بازکردن لوله؟

بودن در وانی که آب در آن به کندی تخلیه میشود و یا صحنه وان حمام درهم و برهم که دچار گرفتگی لوله شده بسیار بد است به ویژه اگر در حمام مانده باشید. و دسترسی به لوله بازکن ندارید میتوانید به روش های زیر مشکل خود را برطرف نمایید.باتمیز کردن سوراخ چاه وان حمام به روش زیر میتوانید فعلا مشکل خود را برطرف نماید اما اگر مشکل با این روش هم برطرف نشد باید با فنی کار متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید. مار تخلیه یا فنرلوله بازکنی ساده بسیار سازگار با محیط زیست است و اثری از خود بجای نمی گذارد و شما می توانید از آن چندین بار استفاده کنید و می توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی نسبت به تخلیه فضولات گرفتار در لوله ظرفشویی ، دستشویی و یا حتی توالت استفاده کنید. بنابراین اگر شما فکر می کنید نیازی نیست تا با یک لوله بازکنی تماس بگیرید و خودتان از پس کار برمی آیید،حتما پیشنهاد می کنیم که از یک فنر لوله بازکن دستی استفاده کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ناگهان پس از یک مهمانی بزرگ و یا خانه تکانی سینک ظرفشویی تا دستشویی شما گرفته باشد.

خدمات فنی

البته دستگاه های فنرزنی مخصوص نیز برای انجام این کار وجود دارند، اما چون اغلب هزینه فنر زدن لوله فاضلاب با کمک این دستگاه ها بالاست، اکثراً ترجیح می دهند از همان فنر لوله بازکنی با دریل کمک بگیرند. اما هنگام استفاده از پمپ تراکم هوا باید توجه داشت که این دستگاه فشار هوا را به داخل لوله هدایت می کند پس نکته مهم این است که باید تمام درزها و راه های ورود و خروج متصل به لوله فاضلاب مربوطه را بست با هوا از آن خارج نشود و فشار دستگاه تنها روی گرفتگی متمرکز شود. این دستگاه زمانی کاربرد دارد که امکان استفاده از فنر لوله بازکنی وجود نداشته باشد یعنی نتوان فنر لوله بازکنی را به داخل لوله هدایت کرد. یکی از روشهای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده از پمپ تراکم هوا می باشد که البته برخی به آن دستگاه تراکم هوا نیز می گویند.

در این زمان است که مشخص می شود لوله فاضلاب گرفته است و دیگر کاری جز تماس با شرکتهای لوله بازکنی باقی نمی ماند. اما به دلیل خاصیت بالای اسیدی که این ماده دارد استفاده از این محلول برای لوله های قدیمی که عمر بالایی دارند و احتمال پوسیدگی آنها زیاد است توصیه نمی شود. گرفتگی لوله فاضلاب گرفتگی گرفتگی چاه از جمله مشکلاتی است که با آن روبه رو هستید و برای باز کردن و رفع گرفتگی به دنبال راهکار می باشید که استفاده از راهکارها و ترفندهای خانگی بهترین و بی خطر ترین راه برای باز شدن گرفتگی لوله و چاه می باشد.

مقداری جوش شیرین را بدون خیس کردن و بدون اینکه با چیزی مخلوط کنید، آن را مستقیما داخل سینک بریزید. سپس با استفاده از یک پارچه که از قبل آماده کرده اید، بعد از ریختن جوش شیرین در داخل سینک و اضافه کردن سرکه به آن، سوراخ سینک را ببندید تا آب از آن خارج نشود. بهتر است بدانید که واکنش بین جوش شیرین و سرکه باعث بوجود آمدن یک واکنش شیمیایی می شود که همین واکنش شیمیایی سبب باز شدن گرفتگی لوله می شود. اگر نکته چربی ها در جداره لوله زیاد باشد می توانید از اسید کلریدریک ۱۰ درصد یا هر حلال قوی استفاده کنید سپس با پمپ زدن مسیر لوله را باز کنید. دقت داشته باشید که در هنگام استفاده از هر نوع محلول اسیدی و شیمیایی به جنس لوله های محل توجه کنید چراکه اگر جنس لوله ها از چدن باشد و یا پوسیده باشد و یا در برابر اسید مقاوم نباشد، به محض تماس با اسید سوراخ می شود و مشکلات بیشتری را به همراه می آورد.