حجت الاسلام علی اکبری: ملت ایران از خواص بی بصیرت و بی مروت دلگیر است

وی با تاکید بر اینکه آشوب های اخیر برنامه ریزی شده بود،گفت:  منافقان، جریان سلطنت طلب و گروهک های پست را به میدان آوردند اراذل و اوباش را آموزش دادند و آن ها را به شیوه های داعشی آموزش دادند، فضای مجازی را هم در اختیار داشتند.فوت بانوی جوان این فرصت را در اختیار آنان قرار داد، فورا با همه ساز و برگ وارد میدان شدند.این بار با خشونتی وصف ناپذیر به جان ملت افتادند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در اجتماع بزرگ «امت رسول الله (ص)» که امروز در تهران در واکنش به اغتشاشات اخیر برگزار شدف گفت: رسول خدا فرمودندکه اگر علم و ایمان و دین در کهکشان ها باشد مردانی بزرگ و بلند همت از سرزمین فارس آرا به دست خواهند آورد. پرچم اسلام ناب و اهل بیت در سرزمین ایران با انقلاب اسلامی بر افراشته شد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت: میدان انقلاب امروز میدان رویارویی با دشمنان پلید انقلاب است.راز دشمنی های زنجیره ای دشمنان این است که استکبار جهانی از این انقلاب پی درپی سیلی خورده است. هیچ گاه ملت ایران از سیلی زدن به دشنان غافل نبودند، تمدن دشنان رو به نابودی است و نشانه های زوال آن ها را در برگرفته است. نفوذی در منطقه ما ندارند، دنبال ایرانی تجزیه شده، نا امن و به هم ریخته بودند اما به کوری چشم شان و با حمایت ملت ایران به اهداف شان نرسیدند و ایران امروز متحد، امن، متدین، مستقل، متدین، دلبسته به آرمان ها، مقتدر و بهره مند از قدرت بازدارندگی است و خار چشم دشمنان می باشد.

حجت الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری اظهار داشت: این ها نتوانستند در برابر ملت مقاومت کنند و به دنبال فتنه انگیزی نیابتی رفتند که برایشان کم هزینه تر است دشمنان ما با گفتمان مقاومت و با پرچمداری شهید سلیمانی زمین‌گیر شدند لذا مستأصل به دنبال فتنه انگیزی هستند.وقتی که دیدند شعارهای انقلاب در سازمان ملل زنده است و به دست رئیس جمهور تصویر سردار سلیمانی در سازمان ملل بالا رفت، بار دیگر نا امید شدند و دست به فتنه ای جدید زدند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت: مردم عزیز و با وفا از روز اول صف خود را از جنایت کاران جدا کردند و با بصیرت دشمن را ناکام گذاشتند.مردم بعد از راهپیمایی با شکوه در نماز جمعه، امروز در سالروز شهادت نبی اکرم گرد هم آمدند تا اعلام کنند که استکبار جهانی را عامل این جنایت ها می دانند و خسارت این جنایت ها برعهده آمریکا و رژیم صهیونیستی است و ملت ایران به موقع انتقام همه این نامردی ها را خواهد گرفت.

وی ادامه داد: پیاده نظام این آشوب ها را به تیغ انتقام می سپاریم و امیدواریم با دست قدرت نظامی و انتظامی و با تدبیر دستگاه قضایی به اشد مجازات برسند.ما حساب جوانان و نوجوانان که از روی احساسات در این روزها غفلت کردند و در تور دشمنان افتادند از دشمنان جدا می دانیم این ها فرزندان ما هستند، امیدواریم خانواده هایشان و مجموعه های فرهنگی به داد آن ها برسند.

وی ادامه داد: ۴۳ سال از انقلاب ملت بزرگ ایران می گذرد، بار دیگر نسل سلمان و ایرانیان مومن و وفادار در حمایت از این نهضت بزرگ حضور یافتند، امروز میدان انقلاب، میدان جدیدی برای رویارویی سرنوشت ساز این ملت در برابر جریان استکبار جهانی با سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

حجت الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری تصریح کرد: ملت ایران از خواص بی بصیرت و بی مروت دلگیر است، این ها باید در روزهای سخت در کنار ملت و در برابر دشمن باشند، باید به خود بیایند و توبه و جبران کنند البته برخی خسارت ها قابل جبران نیست.از فراجا و نیروی انتظامی که مظلومان ایستاد و به شهادت رسید تقدیر و تشکر می کنیم و از آن ها حمایت می‌کنیم.


منبع: https://www.irna.ir/news/84897582/%D8%AD%D8%AC%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%B5%DB%8C%D8%B1%D8%AA-%D9%88-%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%AF%D9%84%DA%AF%DB%8C%D8%B1

حجت الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری تاکید کرد:  این رفتارهای داعشی تناسبی با فرهنگ ملت ایران ندارد.اموال عمومی و خصوصی را آتش زند و برای کشته سازی طراحی کردند ، شهدای امنیت به صورت عادی به شهادت نرسیدند همه کینه خود را بر سر مدافعان امنیت خالی کردند.به حجاب و چادر زنان،  پرچم ایران ، ساحت قرآن اهانت کردند.با هدف نابودی به امنیت ملی و وحدت ملی ما به میدان آمدند.