دوره کامل و جامع تزریق بوتاکس و ژل و فیلر دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس با مدرک معتبر-مهسا امانی

ما در این دوره آموزشی تلاش کرده ایم تا به صورت فشرده تمام سرفصل های آموزشی را در مدت زمان یک ماه و نیم برای شما عزیزان به طور کامل آموزش دهیم. ژل بوتاکس چیست، یکی از مباحثی است که در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس، به کرات در مورد آن صحبت می شود. آشنایی با این ماده، پایه و اساس درمان به کمک آن به شمار می رود. متخصصانی که با بافت و نحوه اثرگذاری این ماده آشنا هستند، می دانند در چه موقعیتی و برای چه افرادی از این ماده استفاده کنند و در چه شرایط و چه موقعیتی از آن استفاده نکنند.

دوره کامل و جامع تزریق بوتاکس و ژل و فیلر دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس با مدرک معتبر-مهسا امانی

شما پس از ثبت نام در دوره مستقیما به کلاس هدایت می شوید و به فیلم ها دستیابی پیدا می کنید. برای درک بهتر مطالب توصیه می شود همراه با دوره کتاب آموزش تزریق فیلر را نیز تهیه نمایید. اغلب ما برای آنکه زیبایی از دست رفته به دلیل افزایش سن را به پوستمان باز گردانیم، از روش های متفاوتی استفاده می کنیم که یکی از آنها انجام ژل و بوتاکس است.

آموزش آنلاین تزریق فیلر

برخی افراد به دلیل لاغری بیش از حد و یا افزایش سن، دارای گونه های تکیده و کم حجم هستند که می توانند با تزریق چربی به راحتی زیبایی را به خود هدیه بدهند. بوتاکس یک درمان موقتی است که هم سه تا شش ماه نیاز به تمدید دارد و اکثر افرادی که بوتاکس را انجام میدهند به علت نداشتن مهارت کافی نیاز زیبا جویان را برطرف نمی کنند. تمام این عوامل باعث می شود افرادی که در این زمینه مهارت داشته باشند به درآمد های بالایی دست یابند.

آیا پس از آموزش تزریق ژل میتوانم در کلینیک سارا مشغول به کار شوم؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید. در مرحله چهارم، نحوه مشخص کردن مقدار ژل در هر تزریق را یاد می گیرید. این دوره یک روزه به صورت گروهی در آکادمی دکتر وینیک انجام می شود. مصرف نوشیدنی های الکلی و دخانیات نیز تا یک هفته قبل از انجام تزریق نباید مورد استفاده قرار بگیرد. ورکشاپ‌های حضوری با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با ظرفیت مشخص به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. اگر سوال دیگری درباره این موضوع دارید از قسمت نظرات سایت با ما درمیان بگذارید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.

  • دارای بازار کار بسیار فوق العاده ای میباشد و پس از گذراندن دوره آموزش تزریق ژل میتوان در سالن های زیبایی ، کلینیک و یا مکان های خصوصی مشغول بکار شد.
  • در ضمن، در برخی مناطق، پرستاران و دستیاران پزشک برای انجام بوتاکس و ژل نیاز دارند تحت نظارت یک پزشک کار کنند.
  • در این شعبه کلیه خدمات آموزشی در مورد پوست و زیبایی مانند پاکسازی پوست، فشیال صورت، آموزش انواع دستگاه‌های لیزر و آموزش تزریق ژل و بوتاکس (صرفاً برای پزشکان) آموزش داده می شود.
  • کلیه مدرسان جراحان و پزشکان مجرب و مورد تأیید آکادمی Biocare می‌باشند.
  • دوره آموزش پی آر پی یک دوره مجازی کاملا کاربردی شامل چندین ساعت فیلم آموزشی می باشد که به صورت آنلاین در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

موضوع دیگری که باعث شده بوتاکس و فیلر تفاوت هایی با هم داشته باشند، عوارض جانبی و خطرات تزریق است. کسانی که از سلامت جسمانی کلی برخوردارند، بهتر است برای تزریق بوتاکس اقدام کنند. به مادران باردار، کسانی که عضلات صورتشان ضعیف است و یا افرادی که به بیماری های عصبی عضلانی مبتلا هستند، توصیه می شود برای رفع چین و چروک های خود از بوتاکس استفاده نکنند. فیلر، در مقایسه با بوتاکس، عوارض جانبی بیشتری داشته و ممکن است خطرات بیشتری برای افراد ایجاد کند.

دوره های دانش پذیری آکادمی به صورت پروژه محور ارائه می شوند. تزریق ژل با هیالورون پن روشی جدید است که در آن تزریق بدون سوزن انجام می شود. در این روش، تزریق ژل توسط قلم هیالورون پن که حاوی هیالورونیک اسید است انجام می شود و هیالورونیک اسید با فشار هوای بالا به ذرات میلی میکرونی تبدیل شده و قابلیت عبور از منافذ پوست را پیدا می اموزش تزریق ژل لب مهسا امانی – https://clinicmahsaamani.ir/gel-injection-training/lip-filler-injection-training/ – کند. بعد از تزریق با این روش هیچ دردی احساس نمی شود، کبودی و التهاب ندارد و ماندگاری مناسبی دارد.

Skills آموزش تزریق بوتاکس