صرافی Coinex چقدر کارمزد می گیرد؟ -ایران ارز دیجیتال

صرافی کوینکس شرایطی را فراهم کرده تا کاربران ایرانی نیز بتوانند با همان قیمت واقعی رمز ارزها را خرید کنند. فوری یا لغو: با انتخاب این گزینه، صرافی اولین مورد منطبق با سفارش شما را اجرا می کند و حجم باقیمانده لغو می شود. با زدن دکمه فروش، سفارش ما انجام می شود. Borrow: مقدار کمبود خود در معاملات را با این بخش میتوانید، جبران کنید. شما قبل از زدن دکمه ثبت سفارش می توانید یکی از این 4 حالت موجود در بخش مکانیزم را انتخاب کنید. در اینجا در بخش فروش BTC در کادر اول مقدار BTC که قصد فروش داریم را به صورت عددی وارد می کنیم. در بالای صفحه باز شده در Account Settings، نمائی کلی از نحوه امکان خرید یا واریز رمزارز به حساب کاربری صرافی نمایش داده شده است که در آن مرحله اول ثبتنام یا Sign Up بوده که به انجام رسید، مرحله دوم احراز امنیت دو مرحلهای یا 2FA Security Settings میباشد که از دو طریق Bind TOTP (اتصال رمزعبور یکبار مصرف برمبنای زمان) یا Bind Mobile Number (اتصال شماره همراه) امکان پذیر است و در نهایت امکان خرید و واریز رمزارزها برای کاربر ایجاد میشود.

در سطح اول شما می توانید هر روز تا 10،000 دلار برداشت(Withdrawal) کنید که به نظر من برای ایرانی ها این میزان برداشت در 24 ساعت کافی است و نیازی به استفاده از سطوح بعدی نیست. رشد ۴۰۰ درصدی قیمت این توکن باعث شده تا شاهد افزایش درخواستها برای خرید توکن بومی صرافی و انتقال داراییها به این پلتفرم معاملاتی باشیم. همه این موارد نشان میدهد که داشتن یک توکن بومی در یک صرافی اهمیت بسیار زیادی از نظر سرمایه گذاری و کسب درآمد بیشتر برای خود تیم توسعه دهنده صرافی دارد. در آخر با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله، ویژگیهایی که در خصوص صرافی کوینکس گفته شد، صرافی کوینکس (CoinEx) مناسبترین گزینه برای کاربران ایرانی، مخصوصا کسانی که به تازگی وارد این صرافی coinex حوزه شدهاند، میباشد. کلیک کنید تا درخواست برداشتتان با موفقیت ارسال شود.

در این صورت صرافی برای معاملات شما تخفیف قائل می شود.

کلیک کنید تا یک کد منحصربهفرد در صفحه کارت ویزیت شما آماده شود. به طور مثال 16 واحد تزوس در قیمت 3.01 تتر، یا در یک تراکنش خریداری می شود و یا اگر این حجم ثبت نشده باشد، معامله لغو می شود. هر زمان که سفارشی به قیمت تعیین شده شما پیدا شد، معامله انجام می شود. در این صورت صرافی برای معاملات شما تخفیف قائل می شود. برای روشن شدن موضوع به این مثال توجه کنید: شما قصد دارید معامله فروش 16 واحد ارز تزوس به قیمت 3.01 تتر را ثبت کنید. همه اجرا می شود یا لغو می شود: یا حجم تعیین شده از سوی شما به صورت کامل در یک تراکنش معامله می شود و یا معامله شما لغو می شود. وقتی شما سفارشی را ثبت می کنید، ماشین انطباق صرافی شروع به جستجو برای انطباق قیمت مورد نظر شما با سفارش های موجود در بازار می کند.

باید بگیم که صرافی کوینکس هنوز کاربران ایرانی رو تحریم نکرده اما در صرافی بایننس که ایرانی ها تحریم هستن نمیتونید معامله انجام بدید و در صورتی که این صرافی از ایرانی شدن شما با خبر بشه حساب شما مسدود میشه. ابزار تعیین مقدار : با کشیدن این ابزار به راست و چپ، درصدی از موجودی حساب شما، برای انجام معامله تعیین می شود. معامله به روش سفارش گذار (maker) بسیار آسان است و با این روش، کارمزد کمتری نسبت به سفارش برداران پرداخت کنید. در صرافی های بین المللی این کاربران صرافی ها هستند که با یکدیگر معامله می کنند.

بنابراین همیشه توصیه می شود که از اهرم های پایین برای انجام معاملات فیوچرز استفاده کرده و برای معاملات خود حد ضرر قرار دهید چون بستن معامله با ضرر نسبت به از دست رفتن کل سرمایه، قطعا بهتر خواهد بود. آکادمی ایران ریچ به شما تبریک میگه چون شما تونستید با موفقیت در سایت کوینکس ثبت نام کنید. شما می توانید به دو روش یک سفارش maker را ثبت کنید. صرافی سفارش خرید و فروش را در صف قرار و به نوبت انطباق می دهد.