قیمت دیزل ژنراتور و همه چیز درباره آن

قیمت دیزل ژنراتور و همه چیز درباره آن
دیزل ژنراتور

وجود مجموعه کامل کارخانه های گازوئیل باعث شده است که شرکت “کاراسهند” به عنوان بزرگترین تامین کننده کارخانه های گازوئیل در کشور شناخته شود. فروش ناخالص، راه اندازی، راه اندازی، نگهداری، تعمیرات، قطعات و مهمتر از همه اطلاعات فنی کوپلینگ معمولی و دانش فنی ساخت شاسی محکم برای هر نوع انرژی مورد نیاز به سفارش خریدار به همراه مزایای انتخاب و خرید دیزل را فراهم می کند. قیمت دیزل ژنراتور مجموعه “کاراسهند” که به صورت مستقیم وارد می شود و دریافت نمونه فروش ناخالص منحصر به فرد سازندگان محترم کارخانه های گازوئیل باعث شده است تا مدل “کاراسهند” در میان بسیاری از فعالان صنعت و بازرگانی انرژی الکتریکی به جایگاه اطمینان بخشی خاصی دست یابد.

قیمت دیزل ژنراتور

ارزش کارخانه های دیزل بر اساس انرژی، کشور سازنده، مدل، سال ساخت و به همین ترتیب بر اساس نوسانات شارژ تغییر می کند. با این وجود سعی داریم هزینه های تقریبی کارخانه های گازوئیل قابل دسترس در شرکت کاراسهند را به شما ارائه دهیم. در موارد زیر، احتمالاً می توانید ارزش هر دستگاه مولد انرژی را عمدتاً بر اساس امکانات عرضه شده در کیلوولت آمپر یا kva (Kva) مشاهده کنید. لطفاً با همکاران فروش ناخالص ما تماس بگیرید تا از ارزش فروش کارخانه‌های دیزل اطمینان حاصل کنید، درخواست‌های شخصی را ارسال کنید و هر گونه توصیه خرید تخصصی را دریافت کنید.

 

سطح برجسته برای حامیان محترم کارخانه های دیزل اضطراری و همیشگی این است که در نتیجه واردات و ارائه مستقیم مدل های دیزل ژنراتور، این امکان وجود دارد که مناسب ترین تولید کنندگان ژنراتور الکتریکی را در زمینه ارزش ارزان آن به عنوان “بدوین” عرضه کنند. یا دیزل ژنراتور Baodin». (بادوین) “که شما گران قیمت ها می توانید برای مشاهده مشخصات فنی و رکورد ارزش دیزل ژنراتور Badwin از صفحه وب محصول مشخص شده مشاوره بگیرید.

 

استعلام تقریبی قیمت دیزل ژنراتور

این که آیا باید بر اساس مقدار و انرژی مورد علاقه خود ارزش کارخانه های گازوئیل را جویا شوید، احتمالاً می توانید از طریق تماس با مشاوران فروش ناخالص کارخانه های گازوئیل در شرکت “کاراسهند” تماس بگیرید و یا با شماره های آنها تماس بگیرید.

 

دیزل ژنراتور کوچک یا خانوادگی

دیزل ژنراتور ها 5 تا 50 کیلو ولت آمپر (کاوا) انواعی از دیزل ژنراتور ها هستند که معمولاً می توانند برای کارکردهای خانگی و با هدف استفاده از آسانسور، روشنایی یا درهای مدیریت  قیمت دیزل ژنراتور  از راه دور در مواقع قطع نفوذ استفاده شوند. این نوع دیزل ژنراتور ها اغلب به عنوان دیزل ژنراتور ها کوچک، خانوادگی و کاندو شناخته می شوند.

مولد انرژی اضطراری دیزلی ساختمان

دیزل ژنراتور ها 80 تا 200 و نهایتاً 250 کیلووات برای مصرف تسهیلات مورد نیاز در سراسر تعطیلی جامعه در مدل های تجاری و مکان های کاری توصیه می شود. این قابلیت می تواند پاسخگوی ارائه انرژی اضطراری به مدل های مسکن با تراکم بالا باشد و تعداد کمی از محصولات کشاورزی و طیور از آن استفاده کنند.

دیزل ژنراتور با انرژی متوسط ​​و ثابت

بیمارستان‌ها، اقامتگاه‌ها، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، کارگاه‌های صنعتی کوچک، انبارها، گلخانه‌ها، ماینرهای ارزهای دیجیتال و بسیاری از عملکردهای مشابه که دارای 300 تا 700 کیلوولت آمپر کارخانه‌های دیزل هستند، با تکیه بر شرایط، زمان طولانی‌تری برای تولید انرژی خارج از شبکه دارند. . انجام می دهند.

دیزل ژنراتور برای صنایع نیمه سنگین و سنگین

انرژی اسمی کارخانه های دیزل بین 750 تا 2500 کیلو ولت (kva) برای کارکردهای قابل مقایسه با تولید محصولات زراعی، معادن، صنایع فولاد، نفت، بنزین، پتروشیمی و تاسیسات نیروی دریایی است که قابلیت چند ساعت را دارند و به دلیل تامین اصلی انرژی الکتریکی در چنین مکان هایی در حال استفاده هستند

مولد انرژی نیروگاهی دیزلی

 

هر جا که نیاز به ساختن یک نیروگاه نفوذ برای برآوردن نیازهای عملکردهای مختلف وجود داشته باشد، انواع پرقدرت دیزل ژنراتور های دیزل با اتصال همزمان به یکدیگر استفاده می شود که انرژی بیش از حد از 2500 کیلو وات تا تعدادی مگاوات را در بر می گیرد.

 

آنچه باید در مورد کارخانه های دیزل یاد بگیرید!

مخلوطی از موتور دیزل و دینام (تک ژنراتور) و انواع قطعات جانبی که می توانند به یکدیگر مرتبط باشند دیزل ژنراتور نامیده می شود. دیزل ژنراتور یا دیزل ژنراتور از گازوئیل یا گازوئیل برای تولید انرژی الکتریکی استفاده می کند.

 

چگونه موتورهای دیزلی و دینام‌ها به یک سیستم تأثیرگذار تبدیل می‌شوند؟

دیزل ژنراتور های دیزل از یک سری مراحل برای تولید انرژی AC استفاده می کنند. این دوره زمانی شروع می شود که یک موتور دیزل احتراقی از بین توان شیمیایی موجود در گاز به نیروی مکانیکی دوار تبدیل می شود. ایده کار دیزل ژنراتور متکی بر دینام است که از انرژی مکانیکی موتور استفاده می کند. انرژی توسط یک ژنراتور منفرد توسط سیمی تولید می شود که در یک رشته مغناطیسی برخورد می کند و هزینه های الکتریکی را ایجاد می کند.

 

دیزل ژنراتور از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

بخش مهمی که به عنوان بخش هایی از دیزل ژنراتور در هماهنگی و ارجاع سیستم به یکدیگر، فرآیند اولیه  ch را دارند.

 

تبدیل نیروی مکانیکی به توان الکتریکی عبارتند از:

 

قطعات دیزل ژنراتور

 

شاسی بلند

موتور دیزل

دینام (تک ژنراتور)

سیستم بنزین

سیستم اگزوز

تنظیم کننده ولتاژ

اتاق پوشاننده

عایق صدا

برنامه های مدیریتی

کلیدهای مدار اضطراری

سیستم تولید گرما

سیستم کامپیوتری و دینام شروع می شود

محل استفاده از دیزل ژنراتور؟

دیزل ژنراتور های انرژی را می توان در کارکردهای مسکونی استفاده کرد، قیمت دیزل ژنراتور  به عنوان مثال، برای استفاده از ابزار انرژی قابل مقایسه با تلویزیون، یخچال، مته های الکتریکی و غیره. به کارکردهای صنعتی غول پیکر قابل مقایسه با کارخانه های فلزی، بیمارستان ها، ژنراتورهای آب و انرژی، معادن و محصولات انرژی را فراهم می کند. استفاده از دیزل ژنراتور ها استفاده فشرده از تمام مکان ها و ابزارهای عرضه شده برای زندگی انسان است.

 

از انرژی اضطراری در مواقع قطعی نفوذ گرفته تا حمل‌ونقل دریایی، هوایی و ریلی و تمام نیازهای انرژی الکتریکی در مکان‌هایی که انرژی الکتریکی ندارند فراهم کنید.

 

چرا استفاده از دیزل ژنراتور ها ارزان است؟

به طور معمول قیمت افزایشی مصرف انرژی الکتریکی برای برخی ابزارها و تجهیزات صنعتی به حدی افزایش می یابد که ادامه روش تامین برق آن سیستم مقرون به صرفه نیست. با توجه به این واقعیت، استفاده از دیزل ژنراتور های گازوئیلی در نتیجه مصرف کم گاز در مقایسه با بنزین و همچنین راحتی نگهداری و تامین قطعات آن در مقایسه با انواع مختلف دیزل ژنراتور های بنزینی، انتخاب و تمایل گازوئیل یا گازوئیل را به دنبال دارد. دیزل ژنراتور های مورد استفاده در انرژی ابزارهای تولیدی و صنعتی را فراهم می کنند. بوده است.

 

با این حال، همانطور که گفته شد، کمبود ورود به جامعه انرژی الکتریکی در مناطق دوردست یا وظایف کاری، علاوه بر ملزومات حمل و نقل، دیزل ژنراتور را به یک امکان بالقوه برای کار در شرایط مطمئن تبدیل کرده است.

 

انگیزه شناخت کارخانه های گازوئیل در مقایسه با کارخانه های بنزینی چیست؟

تعداد کمی از اجزای قابل مقایسه با تامین و ذخیره سازی گاز، موقعیت های کاری، تامین بار و اجزای مختلف مختلف در تعداد دیزل ژنراتور ها تاثیرگذار هستند. یکی از دلایل بسیاری که میل کارخانه‌های دیزلی به انواع گازسوز دارند، تنوع بهتر تامین‌کنندگان قطعات یدکی، کمبود اطلاعات و تخصص زیاد، علاوه بر حمل و نقل و کارکرد ساده‌تر آن است.

 

در تجزیه و تحلیل تمایز بین کارخانه های گازوئیل و کارخانه های بنزینی، در نتیجه سهولت تولید و همینطور سادگی و کندی اجزای مختلف کارخانه های گازوئیل، زهکشی اجزای آنها بسیار کمتر است. قیمت دیزل ژنراتور  در چنین حالتی، حتی اگر به سرعت خستگی اتفاق بیفتد، طول عمر قطعات به پایان می رسد، اما در مقایسه با کارخانه های بنزینی که قیمت اولیه بسیار بالاتری دارند و حتی بدون توجه به ارائه ساده تر بنزین برای شهر و خانه. با این وجود، دیزل ژنراتور ها امکان پذیر است. بهتر است در صورت عدم ورود به جامعه انرژی الکتریکی به فکر مشترکین برق اضطراری یا همیشگی باشید.

 

مصرف گاز دیزل ژنراتور چقدر است؟

تعدادی پارامتر وجود دارد که بر مصرف گاز دیزل ژنراتور تأثیر می گذارد. با این حال معمولاً مقدار مصرف اغلب به پارامترهای قابل مقایسه با ابعاد دیزل ژنراتور و مقدار بار روی آن بستگی دارد و اساساً بر این اساس مصرف تقریبی ممکن است به دست آید.

 

مصرف معمولی کارخانه های دیزل بین 2 گرم تا چند گرم گازوئیل در ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی است. این مقدار بر اساس ارتفاع، دمای محیط، رطوبت نسبی، عمر دیزل ژنراتور و به طور طبیعی استاندارد دیزل مورد استفاده متفاوت است.

 

به عنوان مثال، برای کسانی که از دیزل ژنراتور با توان 100 کیلووات با بار متوسط ​​80 کیلووات استفاده می کنند، مصرف معمولی گاز در ساعت باید 2 لیتر باشد.

 

نمودار تخمین و مصرف گاز دیزل ژنراتور در درجه اول بر اساس ابعاد ژنراتور و کمیت انرژی ژنراتور در نظر گرفته شده است. در نتیجه اجزای مختلف، مقدار گاز مصرفی در دیزل ژنراتور ها ممکن است کاهش یا افزایش یابد.