مس سونگون از داور بازی گیتی پسند شکایت کرد

در این نامه اعتراضی که مستند و به همراه تصویر صحنه های مشکوک بازی است، آمده است که اعلام دو پنالتی مشکوک، اخراج سنگ سفیدی بازیکن مس سونگون و چند مورد خطایی که به نفع مس سونگون گرفته نشده تمرکز بازیکنان را به هم زده و موجب باخت تیم در این دیدار حساس شد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون نیز در مصاحبه ای علت باخت هفت بر سه در این بازی را ضعف داوری و بی برنامگی در برگزاری مسابقه عنوان و اعلام کرده بود.

ابراهیم مهرابی افشار، روح الله مطهری، محمدجواد احتشام، مجتبی بختیاریان و مجید کرمی کوبل داوری این دیدار را بر عهده داشتند.

مدیر تیم فوتسال مس سونگون ورزقان گفت: اعلام یک پنالتی مشکوک، گل اول حریف را به همراه داشت و در ادامه خیلی زود با سوت های سخت گیرانه و غیرمنصفانه، تیم ما پنج خطایی شد و گل دوم حریف نیز از روی نقطه پنالتی دوم به ثمر رسید.

تیم فوتسال مس سونگون به رغم شکست در این بازی با ۳۰ امتیاز در صدر است و در هفته سیزدهم در تبریز به مصاف سن ایچ ساوه تیم سوم جدول خواهد رفت.


منبع: https://www.irna.ir/news/84934823/%D9%85%D8%B3-%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AFاین حجم از اشتباهات داوری قابل قبول نیست

مس سونگون از داور بازی گیتی پسند شکایت کرد

علی صالح پناهی با انتقاد از داوری بازی این تیم مقابل گیتی پسند در هفته دوازدهم افزود: ضمن احترامی که به جامعه داوری قائل هستیم در بازی با گیتی پسند حق ما با تصمیمات عجیب داوران پایمال شد؛ این تصمیمات به طور مستقیم روی روند بازی و در نهایت نتیجه آن تاثیر داشت.

صالح پناهی اضافه کرد: تیم ما در همان پنج دقیقه نخست برتری فنی خود را به حریف دیکته کرد و توانست دو گل بزند، در همین لحظات بود که تصمیمات بحث برانگیز داوری شروع شد.اعلام یک پنالتی مشکوک، گل اول حریف را به همراه داشت و در ادامه خیلی زود با سوت های سخت گیرانه و غیرمنصفانه، تیم ما پنج خطایی شد و گل دوم حریف نیز از روی نقطه پنالتی دوم به ثمر رسید.

وی ادامه داد: اخراج بازیکن ما و رفتار های عجیب و غریب با اعضای تیم، تمرکز بازیکنان و کادر فنی را به هم ریخت و شکست دور از انتظار در این دیدار رقم خورد.

مدیر تیم فوتسال مس سونگون ورزقان نیز خواستار رسیدگی به اشتباهات فاحش داوری شد و گفت: این حجم از اشتباهات داوری قابل قبول نیست.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، این باشگاه با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتسال، حواشی داوری و تصمیمات بحث‌برانگیز را باعث رقم خوردن این نتیجه اعلام کرده و خواستار رسیدگی سریع به موضوع و برخورد قاطع با خاطیان در صورت نقض قوانین شد.

وی گفت: گیتی پسند تیم بزرگی است اما اگر قضاوت عادلانه ای در این بازی شاهد بودیم، نتیجه چیز دیگری می شد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار که با نتیجه هفت بر سه به سود تیم اصفهانی پایان یافت، تیم مس سونگون در پنج دقیقه نخست این دیدار دو بر صفر از حریف پیش افتاد اما در ادامه دو پنالتی مشکوک برای حریف گرفته شد و گل سوم نیز در شرایطی مشکوک برای گیتی پسند به دست آمد تا حواشی داوری شروع و در ادامه به جنجال های بعدی منجر شود.