موتور دمپر زیمنس قیمت انواع محصولات زیمنس نمایندگی زیمنس

اساساً دمپر جریان هوا را در داخل تجهیزات حمل ‌و نقل هوا تنظیم می کند و در طولانی مدت بر سلامت کلی هوا، افراد و ماشین ‌آلات تأثیر می ‌گذارد. دمپر وسیله ای برای تغییر یا باز و بسته نمودن مقدار جریان هوای عبوری از داخل کانال یا در مواقعی به تنهایی در دیواره اتاقهای هوا ساز یا اتاقهای دیزل ژنراتور و یا محل ورود یا خروج هوا در اشپزخانه های صنعتی و یا پارکینگها نصب میشود. ماده ای که فضای بین دو قطعه ی مسی را پر کرده شروع به ذوب خرید موتور دمپر شدن می کند. ذوب شدن این ماده باعث چسبیدن دو قطعه‌ی مسی به هم و بسته شدن دمپر می شود.

موتور دمپر 10 نیوتون هانیول مدل N1024

در موارد خاص برخی از تولید کننده ها موتور دمپرهایی با درجه حفاظت ۵۵، ۶۵، ۶۶ ، ۶۷، ۶۸ تولید میکنند که برخی به صورت پک کامل می باند و برخی توسط یک باکس جداگانه درجه حفاظت را تا ۶۶ بالا می برند. این نوع متور دمپرها امتیازی که نسبت به مدل های دارای فنر برگشت و یا معمولی دارند باز هم در همان بحث ایمنی و حفاظتی آن ها می باشد که با توجه به دارا بودن دو حالت چپ گرد وراست گرد و یک فازو نول در شرایط اضطراری در جهت عکی چرخیده وبسته می شوند. یک دمپر موتوری فعال باعث می ‌شود تا دمای داخل اتاق توسط شما کنترل شود و جریان هوا را در خانه تنظیم کند. موتور دمپر خطی زیمنس مدل GBB131.2E ، در انواع سه وضعیتی و یا 0 تا 10 ولت ، دارای سیم کشی اولیه به طول 90 سانتی متر می باشد. موتور دمپر زیمنس مدل GMA126.1E ، در انواع 2 یا 3 وضعیتی و هم چنین 0 تا 10 ولت ، دارای سیم کشی اولیه به طول 90 سانتی متر می باشد.

موتور دمپر زیمنس قیمت انواع محصولات زیمنس نمایندگی زیمنس

همچنین بدیهی است که دمپرهای فاقد فنربرگشت از این قابلیت اضافی برخورداز نیستند و فقط کار بازو بست دمپر را انجام می دهند. همان طور که توضیح داده شد بیشترین استفاده از دمپرها در سیستم های تهویه مطبوع یا HVAC می باشد. در این مقاله قصد شرح و بررسی موتور دمپر، انواع آن، نحوه نصب موتور دمپر و عملکرد موتور دمپر را داریم.

غالبا” از دمپرها جهت قطع و وصل جریان هوا استفاده می شود، هرچند کاربرد نیمه باز را نیز جهت کاهش / افزایش جریان عبوری را دارا می باشند. به منظور کنترل باز و بسته شدن دمپر نیز از موتور دمپر استفاده می شود. موتور دمپر در اصل یک نوع اکچوئیتور است که با چرخاندن شفت متصل به دمپر باعث باز یا بسته شدن آن می شود. می توانید فقط با برقراری یک تماس کوتاه با کارشناسان فروش شرکت تهویه نو، ارائه دهنده انواع موتور دمپر در برندهای معتبر از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

  • وظیفه بدنه اصلی موتور دمپر های هانیول ایجاد مسیری جهت تنظیم و خروج جریان هوا و یا سیال میباشد.
  • کار اصلی این قطعه کنترل آتش و جلوگیری از سرایت آن به قسمت های دیگر می باشد.
  • بست فلزی لوله فلکسیبلبست دنده ای گالوانیزه جهت بست و نگهدارنده فلزی شامل انواع متنوع و گوناگون ابزارها هستند که در صنعت ساختمان سازی کاربرد وسیع..
  • چیزی که به غلط در بازار ایران جا افتاده این است که قیمت محصولات زیمنس نسبت به سایر برندها بالاتر است در صورتی که این امر کاملا خلاف واقع است.

با توجه به توضحیات فوق درباره موتور دمپر دود و حریق می توان نتیجه گرفت که تمامی موتورهایی که این ویژگی را دارند، بدون شک باید دارای فنر برگشت باشند. البته نا گفته نماند که عمده مصرف موتور دمپرهای فنر برگشت دار همچون دریچه های لوور هوارسان در در اتاق دیزل ژنراتور می باشد. کیفیت ساخت و قیمت مناسب موتور دمپرهای زیمنس باعث شده که در بازار جهانی جایگاه خود را به خوبی تثبیت نماید. چیزی که به غلط در بازار ایران جا افتاده این است که قیمت محصولات زیمنس نسبت به سایر برندها بالاتر است در صورتی که این امر کاملا خلاف واقع است. ما در شرکت زیمنس اچ وک به متعهد هستیم تا قیمت محصولات خود را برابر سایر برندها و حتی کمتر از آن ها عرضه کنیم.

دریچه اسلوت

این موتور دمپر دارای مدل های مختلفی است که هر کدام با ویژگی های خاص خود برای مکانی خاص مناسب می باشند. به طور کلی موتور دمپر، موتوری است که روی دمپر هوای ورودی واقع شده است. به ویژه هواسازها کاربرد دارد به اینصورت که وضعیت جریان هوایی که از دمپرها گذر می کند را کنترل می کند.

رگلاتور دما سامسون 1/1U/4/9