وسواس بردیف در انتخاب بازیکن؛ تراکتور هنوز جای خالی دارد

این وینگر دوملیتی با باشگاه تراکتور به توافق نهایی رسیده اما همه چیز منوط به صدور رضایت‌نامه از باشگاه مبدأ می‌باشد، درصورت صدور رضایت‌نامه، گوستاوو روز یکشنبه راهی استانبول خواهد شد.

بیست و دومین دوره لیگ برتر از دهه سوم مردادماه جاری آغاز می شود و نیم فصل این رقابت ها قبل از آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به پایان خواهد رسید.


منبع: https://www.irna.ir/news/84831234/%D9%88%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%81-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D8%AC%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

گرد و خاک بردیف در اردوی ترکیه

جایگزین خانزاده، رضا یزدان‌دوست، مدافع فصل گذشته صنعت‌نفت که به صورت قرضی از شهرخودرو در این تیم بازی می‌کرد، است که بنا به گفته خطیر، با تراکتور به توافق رسیده و برای امضا قرارداد دوساله به اردوی تراکتور در استانبول اضافه خواهد شد.

بر اساس رسانه آماری متریکا، او در لیگ بیست‌ویکم یکی از بازیکنان شاخص صنعت‌نفت بود و در ۲ بازی مقابل سرخابی‌ها بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.

علاوه بر مسایل فنی، سوءپیشینه کیفری امبویه در گذشته، یکی دیگر از دلایل بی خیالی کادر فنی تراکتور از جذب این مهاجم عنوان شده است و مجموع این شرایط دست به دست هم داده تا تراکتور به فکر گزینه دیگری برای تقویت خط حمله خود باشد.

در حالیکه نزدیک به یک هفته از اردوی تراکتور در ترکیه سپری شده، اخبار زیادی مبنی بر حضور بازیکنان داخلی و خارجی در تمرینات این تیم برای جلب توجه بردیف و پیوستن به آن به گوش می رسد که البته تاکنون هیچ یک از اخبار منتشره از سوی باشگاه تایید نشده و کادر فنی تراکتور همچنان در حال آنالیز بازیکنان مد نظر برای بهترین انتخاب در پست ها و سهمیه های خالی هستند.

پتی پله ایلومبه امبویه، مهاجم سابق تیم ملی بلژیک و باشگاه «خنت» نیز یکی دیکر از بازیکنان مدنظر تراکتوری‌ها بود که در اردوی این تیم در کشور ترکیه حاضر شد.

وی در روزهای گذشته در تمرین شاگردان بردیف حضور داشت، اما شنیده می‌شود نتوانسته رضایت سرمربی تراکتور را برای پیوستن به این تیم جلب کند.

وسواس بردیف در انتخاب بازیکن؛ تراکتور هنوز جای خالی دارد

یکی از گزینه های محتمل برای پرکردن یکی از ۲ جای خالی بازیکن خارجی در تراکتور، گوستاوو دی مائورو ماگنین وینگر برزیلی – ایتالیایی است که در تیم «یونیورسیتاتئا کرایووا» رومانی بازی می کند.

وسواس بردیف در انتخاب بازیکن؛ تراکتور هنوز جای خالی دارد

همانطور که گفته شد گزینه های زیادی برای سهمیه های خالی تراکتور مطرح است و تصمیم گیرنده نهایی در این زمینه، قربان بردیف خواهد بود و پرونده نقل و انتقالات تابستانی تراکتور در این فصل با تایید وی بسته خواهد شد؛ با توجه به حساسیت و فشردگی مسابقات فصل پیش رو، بردیف می خواهد بازیکنانی به خدمت بگیرد که علاوه بر توانایی و تحمل فشار بازی ها در نیم فصل اول، باری از دوش تراکتور در روزهای سخت بردارند.

این بازیکن ۳۰ ساله هم‌اکنون تحت قرارداد با باشگاه رومانیایی است و بر اساس برآوردها یک میلیون یورو ارزش دارد که جذب او برای بردیف و تراکتور کار آسانی نخواهد بود.

محمدرضا اخباری، دروازه بازن اصلی و گزینه اول برای سنگر تراکتور است؛ تراکتوری ها برای آنکه خیال شان از دروازه مطمئن باشد، به دنبال ذخیره خوب و مطمئن برای وی هستند؛ طبق شنیده ها فرزین گروسیان، دروازه‌بان فعلی صنعت‌نفت و سابق تراکتور، اصلی ترین گزینه برای این امر است.

این دروازه‌بان در لیگ هفدهم سنگربان شماره یک تراکتور بود که عملکرد خوبی ارایه نکرد، اما در ادامه پس از جدایی از این تیم کارنامه خوبی را به ثبت رسانیده است.

مهاجم بلژیکی پایین تر از حد انتظارات بردیف 

وسواس بردیف در انتخاب بازیکن؛ تراکتور هنوز جای خالی دارد

به گزارش ایرنا، قربان بردیف پس از آنکه هدایت تراکتور را قبول کرد، هشت بازیکن لیگ برتری و لیگ یک را به همراه یک بازیکن خارجی به تیم اضافه کرد و لیست خروج ۱۴ بازیکن از این تیم را امضا کرد و با ترکیبی متفاوت تر از گذشته عازم اردوی استانبول شد تا چند سهمیه باقیمانده را در این اردو به لیست تیمی خود اضافه کند.

گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال حضور بازیکنان لژیونر در تراکتور مانند یونس دلفی، کریم انصاری‌فرد، سعید عزت‌اللهی و احسان حاج‌صفی نیز وجود دارد که البته همه اینها نه از سوی باشگاه تایید شده  و نه تکذیب؛ گذشت زمان صحت و سقم آنها را تایید و یا رد خواهد کرد و به نظر می رسد تراکتور در اردوی ترکیه ترکیبش کامل خواهد شد.

محمدرضا خانزاده، یکی از بازیکنانی است که در ابتدای فصل نقل و انتقالات به تراکتور اضافه و در روز معارفه بردیف رونمایی شد، این بازیکن که در اردوی ترکیه دچار مصدومیت نیز شد، ظاهرا انتظارات بردیف را برآورده نکرده و اخبار منتشره حاکی از خط خوردن اسم وی از لیست تراکتور است.

وی در این اردوی دو هفته ای که از ۲۵ تیرماه آغاز شده، ریکاردو آلوز را نیز از تیم «غیرت» قزاقستان به تراکتور آورد تا جاهای خالی تراکتور کم کم پر و این تیم برخلاف چند فصل اخیر با ترکیبی کامل و آماده وارد مسابقات و لیگ برتر شود.

قربان بردیف ضمن اینکه کار آماده سازی و جذب بازیکنان جدید را در اردوی ترکیه دنبال می کند، عملکرد بازیکنان موجود از جمله تازه به خدمت گرفته شده را نیز زیر نظر دارد و برنامه تمرینی و رژیم غذایی سفت و سختی برای بازیکنان وضع کرده است.

تلاش تراکتور برای  انتخاب دروازه بان ذخیره مطمئن

وسواس بردیف در انتخاب بازیکن؛ تراکتور هنوز جای خالی دارد

تیم های لیگ برتری تا نهم شهریور ماه سالجاری فرصت دارند تا ۶ بازیکن لیگ برتری و چهار بازیکن خارجی به همراه بازیکنان لیگ یک، امید و زیر ۲۳ سال و همچنین سهمیه فیفا را به ترکیب شان اضافه کنند؛ بر این اساس تیم فوتبال تراکتور تنها یک جا برای سهمیه لیگ برتر و ۲ جا برای سهمیه بازیکن خارجی دارد.

وینگر گران‌قیمت‌ برزیلی، مدنظر سرخ‌پوشان