کفی طبی افزایش قد خانه

کفی طبی افزایش قد خانه

برای اصلاح این حالت از کفی‌هایی از جنس فوم سخت استفاده می‌شود که فشار اضافه وارده بر کف پا را دفع سایت کالایاب می‌کند. پس حتما توصیه می کنیم برای خرد این نوع از ابزارهای سلامتی به فروشگاه های معتبر و رسمی مراجعه نمایید. یادتان باشد که استفاده از کفی ژله ای غیر استاندارد و تقلبی در دراز مدت سبب ایجاد مشکلاتی بر روی ستون فقرات شما عزیزان خواهد شد و پس از مدتی درد در مچ و ساق پا را برایتان به ارمغان خواهد آورد. تمام آنچه که در این مطلب گفته شد از جمله عوامل موثر بر روی قیمت پد افزایش قد می باشد. با این حال اما یادتان باشد که از پدهای افزایش قد در مدل های فیک و تقلبی نیز به وفور در بازار یافت می شود. به هر حال فراموش نکنید که اگر قرار است در جایی کفشتان را از پایتان درآورید، بهتر است که از مدل های پوشیدنی استفاده نکنید که در این صورت روش افزایش قد شما لو خواهد رفت.

  • کفی های افزایش قد قابل شستشو بوده و در هرزمان که بخواهید میتوانید مانند جوراب آن را شسته و خشک کنید.
  • معمولا پد های افزایش قد دارای چند تکه می باشند (جز نمونه های جورابی و کفی) تکه های پد هر کدام یک سانت می باشند و اگر شامل ۵ تکه باشد ۵ سانت افزایش قد برای شما دارد البته بدون احتساب لژ خود کفش که در نهایت تا ۷ سانت باعث بلند شدن قد میشود.
  • کفی‌ کفش طبی می‌تواند تا حد زیادی از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند و در درمان بسیاری از بیماری‌ها مانند مشکلات مربوط به ستون فقرات، کف پای صاف، میخچه و… نیز مؤثر است.
  • برای افرادی مناسب است که دوست دارند هر روز آرامش داشته و همچنین بلندتر به نظر برسند.
  • اینکار به شما این اطمینان را می‌دهد که این کفش با سبک زندگی شما مطابقت دارد و فشار وارد بر پاها را هنگام افزایش قد، در طول فعالیت‌های روزانه کاهش می‌دهد.

شما با استفاده از کفی طبی افزایش قدمی توانید در مجالس بلند قد تر دیده شوید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. کفی‌های افزایش قد در میان بسیاری از افراد از تجار گرفته تا افرادی که در حوزه صنعت فعالیت دارند انتخاب بسیار محبوبی است. افزایش قد می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش داده و مطمئناً دیدگاه اطرافیانتان را نسبت به شما تغییر می‌دهد.

مقدار ایده‌آل افزایش قد با استفاده از کفی طبی

در مرکز جامع توانبخشی امید انواع ارتز و پروتز برای بیماران مختلف طراحی و ساخته میشود. در این کلینیک انواع کفی طبی افزایش قد نیز با بهترین کیفیت ارائه میشود. پد افزایش قد ضد حساسیت بوده و برای مدت طولانی قابل استفاده است، در دمپایی هم کاربرد دارد. پد افزایش قد داخل کفش و دمپایی به صورت نامرئی قرار گرفته و به بلند شدن قد شما کمک می کند. کفی افزایش قد کایسایی کمک می‌کند تا قد افراد از ۱ تا ۵ سانتی‌متر بیشتر شود و همچنین برای راحتی پا در هنگام راه‌ رفتن دارای یک لایه‌ی نرم سیلیکونی می باشد.

فروشگاه اینترنتی پاساژ

می توانید برای داشتن یک جفت کفش اسپرت عالی هم به راهنمای خرید کفش اسپرت مراجعه کنید. افزایش قد تنها با این روش و بدون هیچ عارضه ای امکان پذیر است و برای افزایش قد دائمی نیاز به اعمال جراحی بسیار دردناک و خطرناک می باشد که اکیدا منع می شوند. بسیاری از کسانی که قد کوتاه یا معمولی دارند، علاقه‌مندند که قد خود را بلندتر نشان دهند. مثلا بعضی از خانم‌ها کفش‌های پاشنه‌ بلند می‌پوشند یا بعضی آقایان سعی می‌کنند کفش‌هایی تهیه کنند که پاشنه‌ی آن‌ها کمی بلندتر از کفش‌های معمولی باشد. متاسفانه کفش‌های پاشنه‌بلند چندان راحت نیستند و البته هرجایی هم نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

ژل افزایش قد در واقع نوعی لژ یا کفی طبی کفش است که بطور کاملا مخفی در درون انواع کفش قرار گرفته و باعث می شود تا شما مابین 5 الی 7 سانتیمتر قد بلند تر شوید.ژل افزایش قد بیتال اصل را در بسته بندی اوریجینال تهیه کنید. خرید کفی طبی افزایش قدکفی افزایش قد به صورت مخفی در درون کفش قرار می گیرند و هیچ کس متوجه آن نمی شود. در ضمن افرادی هستند که مشکل اختلاف طول را پا را دارند این افراد نیز با دانستن دقیق این اختلاف و انتخاب یک کفی طبی افزایش قد مناسب می توانند این اختلاف را تنظیم کنند.